درباره ما

ما با نزدیک به دو دهه تجربه یکی از با سابقه ترین هادر حوزه بازرگانی و تجارت هستیم. تجربه و تخصص به دست آمده در این راه به ما این امکان را داده است تا به شما در پیدا کردن کالای مناسب ، ارائه خدمات بی عیب و نقص برای رسیدن به بالاترین ارزش افزوده امروز و آینده یاری نماییم. سرانجام در اول مرداد ماه 1395 تمام تجربه خود را به کار گرفتیم تا سهمی از بازار کسب و کار آنلاین در ایران داشته باشیم و به کمک دانش ، تلاش ،تخصص و تجربه توام با تعهد و اخلاق توانستیم با راه اندازی فروشگاه اینترنتی محلی نو امروز به جایگاهی ارزنده دست یابیم که مورد اطمینان همگان واقع شود.

کارشناسان ما به طور مداوم آموزش های لازم را دریافت نموده و در زمینه فعالیت تخصصی خود در جمع زبده ترین و با دانش ترین ها هستند. همکاری مکرر و مستقیم با تولید کنندگان برتر و مطرح صنایع مختلفتضمین کننده آن است که کارشناسان ما با عرضه محصولات جدید و آخرین فن آوری در تولیدآنها آشنا هستند.

محلی نو برگ برنده شما در یک خرید با کیفیت بالا ست. ما به همکاری با تمام تولید کنندگان عمده صنایع مختلف و همچنین برترین تولید کنندگان ایران عزیز مفتخریم و در این راه به شما بهترین وبا ارزش ترین ها را هنگام انتخاب پیشنهاد می نماییم.

سریع و با ارزش

محلی نو تنوع بیشتری و ارتباط مستقیمی که بین مصرف کننده وتولید کننده دارد، وجه تمایز ما نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی در ایران دارد . ما روزانه صدها کالا اعم از محصولات فصلی تازه از سراسر کشور عزیزمان ایرانرا ارائه میدهیمتا بتوانیم به شما بهترین هارا ارائه کنیم :

قیمتی رقابتی، تحویلی سریع و خدماتی مطمئن.

در دنیای پیچیده کسب و کار امروز خرید یک کالای اصل با قیمتی مناسب و تحویلی سریع می تواند باعث رضایت یا عدم رضایت شما از زندگی گردد. به راه خود تا حصول رضایت ادامه دهید و با کالای مناسبی که از محصولات محلی نو تهیه می نمایید به ورود به سرزمین افق طلاییواقعیت ببخشید. وارد شدن به سرزمین افق های طلاییفقط با چند کلیک بدست خواهد آمد!